Her Fabrika Bir Kaledir.

Hakkımızda

Yapıset olarak; Elli yılı aşan tecrübe, birikimlerimiz ve yarattığımız üstün marka kalitesiyle başta İzmir olmak üzere Tüm Türkiye’de inşaat sektörüne çözümler üreten ürünlerimiz ile faaliyetlerimize aralıksız devam etmekteyiz.

Mobilya ve gıda sektörlerinde başarı ile faaliyet göstermiş URAY ailesi tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Toptan ve perakende yapı malzeme satışı ve pazarlamasında kazandığımız tecrübe, birikim ve başarıları geleceğe taşımak, ülkemizin geleceği adına kurduğumuz hayali gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda Türkiye’nin en önemli üretim, ihracat ve istihdam merkezlerinden biri olan İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (İAOSB)’de toplam 24.000 m2 (17.000 m2 kapalı 7.000 m2 açık) alana sahip ilk üretim tesisimizi kurduk. Geçmişten aldığımız tecrübeleri dürüstlük ve samimiyet ilkesi ile birleştirerek İhtiyaç ve beklentilere en doğru çözümleri ürettik. Sürekli yenilenen ve gelişen yapımız ile modern teknolojiyi tasarladığımız her ürüne başarılı bir şekilde yansıttık.
2023 yılı Ocak ayında İç Anadolu Bölgesi yatırımımız kapsamında Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde
9.000 m2 (5.000 m2, 4000 m2 açık) alana sahip ikinci fabrikamızı kurduk. Bu fabrikamızda ilk etapta Yapı kimyasalları ve eps strafor hatlarımızın kurulumunu gerçekleştirip faaliyete aldık.

Yapıset olarak; su yalıtımı, ısı yalıtımı, yapı kimyasalları ve yardımcı ürünleri içinde bulunduran, ülkemizin yapı sektörünün geleceğine ışık tutacak, Navtex, Stock ve Mixser markaları ile; ‘Kaliteden ödün vermeden, hayata değer katan ürünler üreterek, diğer tüm ürünlerden ismiyle ve kalitesiyle ayrışarak, emin adımlarla büyüme hedefi doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bugün; Ürettiğimiz tüm ürünlerimiz ve yaşama kattığımız artı değerler sayesinde yapı sektöründe Türkiye’nin en güvenilir ve saygın firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.